Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Oppo F9 Pro
Ürün Analizi
- Şikayetler
Oppo Kategorileri
Çok Karşılaştırılanlar
Oppo F9 Pro
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Şarj | Micro-USB |
| Ekran Ebatı | 6.3 İnç |
| Hızlı Şarj | |
| Batarya Gücü | 3500 mAh |
| Dahili Hafıza | 64 GB |
| Ön Bellek (RAM) | 4 GB |
| Parmak İzi Okuma | |
| İşlemci (Chipset) | MediaTek Helio P60 |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 64 MP |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 25 MP |